liquid

Z czego składają się liquidy?

Nowoczesne e-papierosy to wiele różnych teorii na temat skutków takiego palenia. Jedni wskazują na mniejsze ryzyko chorób, zwłaszcza nowotworowych niż w przypadku palenia tradycyjnego, inni doszukują się niebezpieczeństw. Zapewne jednak nie dowiemy się jak jest naprawdę, chyba że badania rzeczywiście rozwiną się w tym kierunku i będziemy mogli zyskać znacznie większą wiedzę. Na razie mamy tutaj do czynienia z różnymi teoriami. Jedna z nich dotyczy chociażby liquidów, jakimi wypełnia się papieros elektroniczny.

Skład liquidów

E-liquidW papierosach elektronicznych nie dochodzi do palenia nikotyny, chociaż jest ona oczywiście obecna. Właśnie ta istotna różnica sprawia, że e-papieros uważany jest za bardziej zdrową opcję niż palenie tradycyjne. Jest to rodzaj inhalatora, więc rzeczywiście należy wziąć to pod uwagę i uświadomić sobie, że jest to zupełnie inny rodzaj palenia. mamy tutaj jeszcze specjalne płyny, jakimi wypełnia się e-papierosy. Tutaj też powstało wiele teorii. Niektórzy badacze wskazują na to, iż w składzie takich papierosów znajdują się substancje szkodliwe dla zdrowia, w tym arsen, który może mieć skutki rakotwórcze. Inni podkreślają z kolei, że te substancje pomocnicze znajdują się także w innych produktach, z jakimi na co dzień mamy do czynienia, a ich ryzyko nie jest jednoznacznie stwierdzone. Wielu lekarzy i badaczy podkreśla, że jest to po prostu mniejsze zło niż palenie tradycyjne, ponieważ w e-papierosach znajduje się mniej szkodliwych substancji.
Jeśli chodzi o płyny do papierosów i e-palenie, to warto wziąć pod uwagę takie rozwiązania, jak liquidy składające się z naturalnych substancji. Więcej informacji o liquidach można przeczytać tutaj: http://e-papieros.edu.pl/liquid.html#1 Należy zatem postawić na dobrych producentów, a wtedy będziemy mieć pewność, że rzeczywiście będziemy mogli zapewnić sobie takie rozwiązania, jakie będą dla nas najbardziej komfortowe w takim momencie. W ten sposób możemy zapewnić sobie znacznie większe szanse na ochronę swojego zdrowia. Oczywiście warto także śledzić dyskusję w tym temacie, ponieważ w ten sposób można się wiele dowiedzieć i poszerzyć swoją wiedzę na temat e-papierosów.

About admin