wybielanie zębów

Olśniewający uśmiech – czyli wybielanie zębów czas poznać

Wielu z nas marzy o uśmiechu jak z reklamy. Odbijające się światło powodujące błysk światła i zazdrości u znajomych, zero ubytków…. Marzenie i to nierealne – powie jeden, coś co można osiągnąć tylko za pomocą programów graficznych uzupełni kolejny, ale czy na pewno?

Każdego dnia pracujemy na to jak wyglądają nasze zęby. I to pracujemy w pozytywnym ujęciu tego słowa, jak i odwalamy brudną robotę. Jeśli szczoteczka do zębów i to bez różnicy: manualna, szczoteczka elektryczna czy soniczna są naszymi największymi wrogami, pasta do zębów zzieleniała ze starości, mycie zębów to temat niezbadany, a dentysta to sadysta – pewnie będziemy musieli się pożegnać z marzeniem o pięknym uśmiechu. Może nawet o uśmiechu jakimkolwiek, a nawet zdrowiu.

Czy wybielanie zębów się opłaca?

Zaniedbane i chore zęby nie są bowiem naszą wizytówka, a do tego mogą być przyczyną wielu schorzeń, których na co dzień nie połączymy z tym, że zaniedbaliśmy mycie zębów.

Co innego gdy mycie zębów to codzienny rytuał, kumplem jest dla nas szczoteczka do zębów, a dentysta mimo lekkich obaw widzi ans częściej niż raz na kilka lat. Dużo informacji na ten temat można znaleźć w tym artykule http://szczoteczka-elektryczna.edu.pl/czy-wybielanie-zebow-jest-oplacalne/

Obecnie na rynku mamy różne przybory do dbania o higienę jamy ustnej, szczoteczka do zębów to nie towar deficytowy, nawet osoby mnie zasobne finansowo kupują urządzenia takie jak: szczoteczka elektryczna lub szczoteczka soniczna i nie odstrasza ich teoretycznie wysoka cena jednostkowa. Traktują taki zakup jak inwestycję w swoje zdrowie i w takim ujęciu jest to dobra lokata.

Często samo mycie zębów nie wystarcza do uzyskania śnieżnobiałego uśmiechu, wtedy warto przeprowadzić wybielanie zębów. Na rynku jest wiele produktów, które reklamowane są jako cudowne antidotum na problemy z kolorystyką zębów.

Jak prawidłowo myć zęby na co dzień?

metody wybielaniaDo wyboru mamy pasty, dzięki czemu mycie zębów jednocześnie da nam efekt bieli i zdrowych zębów, żele, które aplikuje się na żeby np. na noc. Jeśli zaś zależy nam na bardzo profesjonalnym zabiegu i 100% efekcie (choć może ze względu na indywidualne zabarwienie szkliwa nie koniecznie super bieli) polecam gabinety stomatologiczne. Tam dokonana zostanie ocena stanu uzębienia i dobrana odpowiednia metoda, dzięki czemu wybielanie zębów będzie bardziej efektywne i nie powinno uszkodzić szkliwa zębów, co w konsekwencji może doprowadzić do powstawania jeszcze szybszych przebarwień i tworzeniu się ubytków w zębach.

Tak więc jeśli chcemy olśnić otoczenie pięknym uśmiechem, warto wybielanie zębów przeprowadzić profesjonalnymi środkami do wybielania zębów, zarówno tymi ogólnodostępnymi w drogeriach, jak i tych z zakładów kosmetyki estetycznej oraz gabinetów stomatologicznych

About admin