sprzet-xiaomi

Xiaomi redmi 3S – dodatkowe funkcje

Dawniej, gdy na świecie pojawiły się pierwsze telefony komórkowe, służyły one ludziom wyłącznie do porozumiewania się i kontaktowania z innymi. Wszyscy dzwonili z nich do swoich znajomych bądź przesyłali na nich wiadomości do swoich przyjaciół, aby szybko ich o czymś poinformować lub po prostu z nimi pogawędzić. Teraz jednak dobry telefon powinien mieć przynajmniej kilka dodatkowych funkcji, które wpłyną na jego użyteczność. Jakie z tych funkcji posiada więc xiaomi redmi 3S?

Ciekawe dodatki

Telefon ten posiada oczywiście wygaszacz ekranu, ale jest to tak podstawowa funkcja, że znaleźć ją można nawet w tych najstarszych urządzeniach, bo wykreowano ją i zaczęto stosować już sporo czasu temu. To, co może w pewnym stopniu wyróżnić ten sprzęt, to jego wybieranie głosowe, które szczególnie cenią sobie ludzie starsi. Często to im potrzebne są tego typu telefony, bo z normalnych nie byliby w stanie korzystać, gdyż nie potrafiliby z nich nic przeczytać, ponieważ treści widoczne na ekranach telefonów są zwykle niewielkie, nawet gdy sam telefon jest spory.

Opcje dla użytkowników

obudowa-redmiTeraz osoba starsza nie musi już nawet wkładać swoich okularów, by móc skorzystać ze swojego telefonu, skoro wszystko „załatwi” metodą głosową, mówiąc do swojej komórki. Dodatkowo, Xiaomi redmi 3S posiada także tryb głośnomówiący, którzy przyda się wszystkim biznesmenom, jacy często muszą przełączać rozmowy właśnie na taki tryb, by wszyscy je słyszeli. Ogólnie cały ten sprzęt można uznać za telefon idealny dla biznesmenów, ponieważ posiada on też mnóstwo funkcji biznesowych, czyli m.in. organizer, kalendarz, kalkulator, stoper czy alarm. Wszystkie te rzeczy powinny znajdować się w komórkach prawdziwych biznesmenów.

Oczywiście nie każdy będzie zachwycony tymi niesamowitymi funkcjami telefonu redmi 3S, bo wciąż niektórzy ludzie sięgają po komórki tylko po to, by z nich dzwonić lub wysyłać z nich sms-y. Dla nich nie liczą się te wszystkie dodatki, które fascynujące są głównie dla osób młodych. To dlatego po Xiaomi redmi 3S najczęściej sięgają nastolatkowie.

About admin