e-papieros

E-papierosy Apollo – recenzja firmy

Apollo ma kilka różnych wzorców do wyboru, więc podamy krótki przegląd każdego, aby uniknąć zbyt długiej recenzji. Jeśli chodzi o wydajność, to e-papierosy „Standard” Apollo oferują dobre wyniki i tworzą przyzwoitą ilość pary – średnią w porównaniu do podobnych produktów innych firm. Kilka wdechów może być konieczne, jeśli spodziewamy się umiarkowanej produkcji pary, która będzie powoli osłabiać się wraz z rozładowywaniem się akumulatora. Dla początkujących, umiarkowanych lub lekkich użytkowników, standardowa bateria 180mAH powinna wykonać swoje zadanie, ale jeśli szukasz większej produkcji pary i bardziej wytrzymałej baterii, może warto rozważyć kolejny model bardziej „ekstremalny”, który obejmuje mocniejszą, bardziej trwałą baterię 280mAh, ale nie PCC. Biorąc pod uwagę smaki, e-papierosy Apollo oferuje ogromny wachlarz wyboru, które dostępne są przeważnie w postaci ciekłej. Pełna oferta produktów dostępna jest tutaj.

Oferta e-papierosów

papieros elektronicznyOferują pięć różnych ampułko-kartomizerów (tytoń, mentol, kawa, wiśnia i wanilia), ale aby mieć pełny dostęp do pełnej gamy smaków, które można zakupić, potrzebne Ci będą puste naboje i przejście na e-ciecze. Możemy znaleźć szeroki wybór produktów, zarówno klasycznych smaków, jak tytoń, mentol, wiśnia, wanilia i goździki, jak i ciekawe specjalności, takie jak krem bananowy, zielone jabłko, skaliste drogi, arbuz, winogrona i inne. Jak można się spodziewać, e-papieros może oferować również pełny zakres poziomów nikotyny – Zero (0 mg), Niski (6 mg), Średni (12 mg), Wysoki (18 mg) i Ekstremalnie Wysoki (24 mg). Poza wymienionymi projektami e-papierosów, Apollo oferuje jeszcze model „Ego Kit”, wyposażony w większą, bardziej trwałą baterię 900 mAh eGo – o wielkości cygara. Jest to najbardziej popularny elektroniczny papieros dla poważnych e-palaczy, ze względu na dłuższy czas i silne wytwarzanie pary. Następnie jest „Zestaw Apollo VTube”, przeznaczony dla prawdziwych miłośników, którzy chcieli dostosować smak, parę i uczucie „pieczenia gardła”.

Czym wyróżniają się elektroniczne papierosy?

Zawiera on ekran LCD i możliwość regulacji napięcia (3-6 V) z kliknięciem. I wreszcie, model eSlim Kit, który jest popularny ze względu na długotrwałe stosowanie i eleganckie wzornictwo, który można zmieścić w kieszeni i używa jednorazowe kartomizery na e-płyny. Wszystkie te zaawansowane opcje mogą być używane z pełną gamą Apollo, ponad 20 różnych smaków e-cieczy. Do największych plusów firmy Apollo możemy na pewno zaliczyć: różne modele, ponad 40 różnych smaków płynów, auto lub ręczne baterie, doskonała jakość i gwarancja i rozsądne ceny. Natomiast do największych minusów firmy Apollo możemy przede wszystkim zaliczyć: limitowane opcje ampułko-kartomizerów oraz krótka wytrzymałość baterii (w przypadku zestawu „Standard Kit”).

About admin